قالب وبلاگ

.
 
نویسندگان
ارتباط با ریاست اداره
تماس با ما >
لوگوی اداره راه و شهرسازی هشترود
گزارش تصویری عملکرد شش ماهه اول
حدیث از امام صادق ع براستی نیكی و خوش خلقی باعث آبادی زمین، و افزایش [و طولانی شدن] عمرها می‌شود» / هر كس با خانواده خود خوشرفتاری كند، عمرش طولانی می‌شود / خوی نیكو گناهان را ذوب می‌كند؛ چنانكه خورشید یخ را آب می‌كند..» / خلق نیكو در دنیا موجب زیبایی، و در آخرت گشایش است و مایه كمال در دین و نزدیكی به پروردگار است. و حسن خلق نیست مگر در وجود دوستان و برگزیدگان [خداوند] / خداوند بر نیك خویی بنده، پاداشی را عطا می‌كند كه به مجاهد در راه خودش كه در هر صبح و شب می‌جنگد [و همیشه در جهاد است [می بخشد..» / اخلاق خدایی پیدا كنید، به راستی بیشتر مردم به خاطر تقوا و خوش اخلاقی وارد بهشت می‌شوند / اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

اداره راه و شهرسازی هشترود

مهندس علیرضا اوشال سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود خبر داد؛

برنامه ریزی برای آسفالت ۳۰ کیلومتر از راه های اصلی و فرعی در صورت تخصیص اعتبار/ تکمیل راه ارتباطی روستای کله گرد با مشارکت اهالی

علیرضا اوشال گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است در صورت تخصیص اعتبار در حدود ۳۰ کیلومتر از راههای ارتباطی اصلی و فرعی منطقه آسفالت شوند.

علیرضا اوشال سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود در حاشیه بازدید از طرح تکمیل راه روستای کله گرد از توابع بخش مرکزی گفت: کل راههای ارتباطی روستائی شهرستان ۷۱۰ کیلومتر می باشد که تاکنون ۳۷۰ کیلومتر آن آسفالت شده است.
 
وی اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است در صورت تخصیص اعتبار در حدود ۳۰ کیلومتر از راههای ارتباطی اصلی و فرعی منطقه آسفالت شوند.
 
اوشال افزود: سال گذشته ۲۰ کیلومتر از باند رفت آزادراه اتوبان به سمت تبریز به طول ۲۰ کیلومتر روکش آسفالت شد و امسال نیز در صورت تخصیص اعتبار در باند جنوبی اتوبان روکش آسفالت خواهیم داشت.
 
وی تصریح کرد: راه روستای کله گرد نیز به طول ۳ و نیم کیلومتر است که تاکنون ۲ و نیم کیلومتر آن آسفالت شده بود اما بدلیل نبود اعتبار پل ارتباطی این مسیر ناتمام مانده بود که با مشارکت اهالی این پل در حال تکمیل است و در تلاش هستیم بعد از تکمیل پل آسفالت ریزی را نیز در ادامه مسیر تا روستا داشته باشیمآدرس لینک کانال تلکرام اداره راهدای و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود
https://t.me/raheshahrsazi8rood

[ دوشنبه 29 خرداد 1396 ] [ 08:00 ق.ظ ] [ . .احدی ]
مهندس اوشال از آغاز عملیات قیرپاشی و آسفالت ریزی راه روستائی صومعه سنگ به قراجه قیه پناهی شهرستان هشترود خبر داد :

علیرضا اوشال گفت : با توجه به اتمام عملیات زیرسازی از جمله آب پاشی ، تسطیح و کمپکت راه های روستائی صومعه سنگ به قراجه قیه پناهی شهرستان هشترود عملیات قیرپاشی و آسفالت ریزی  آغاز شد.

اوشال با بیان اینکه طول کل مسیر برای اجرای آسفالت در این مسیر 12 کیلومتر می باشد ، اظهار داشت از طول کل مسیر ذکر شده 2 کیلومتر مسیر اگیزکنبدی - صومعه سنگ سال گذشته آسفالت ریزی شده بود و باقی مسیر به دلیل شروع بارش فصل برف و سرما متوقف شد ، امسال ادامه مسیر برای اجرای آسفالت توسط پیمانکار طرف قرارداد با این اداره و با مشارکت اهالی این روستاها آغاز شد.

اوشال با بیان اینکه توسعه راه های روستائی و ارائه خدمات ارزنده به روستاییان یکی از اولویت های کاری این اداره است  ، افزود هدف از اجرای این عملیات در جهت روان سازی و سهولت تردد وسائط نقلیه عبوری و آرامش خاطر اهالی محترم این روستاها و هموطنان عزیز در تمامی فصول بخصوص در فصل زمستان خواهد بود.

اوشال تصریح کرد : با اجرای این عملیات روستاهای صومعه سنگ ، کله ده کوه ، تنه ده ، قراجه قیه پناهی و سیه دولان از نعمت آسفالت بهره مند خواهند شد.

[ چهارشنبه 24 خرداد 1396 ] [ 10:15 ب.ظ ] [ . .احدی ]
مهندس اوشال از عملیات زیرسازی راه روستائی صومعه سنگ - قراجه قیه پناهی آماده سازی برای اجرای آسفالت خبر داد:

اوشال گفت با همت راهداران هشترود و همکاری پیمانکار مربوطه و با مشارکت اهالی روستاهای فوق عملیات زیرسازی از جمله آب پاشی ، تسطیح و کمپکت راه روستائی صومعه سنگ به طرف قراجه قیه پناهی آماده سازی برای اجرای آسفالت آغاز شد.

اوشال با بیان اینکه طول کل مسیر برای اجرای آسفالت در این مسیر 12 کیلومتر می باشد ، اظهار داشت از طول کل مسیر ذکر شده 2 کیلومتر آن مسیر اگیزکنبدی - صومعه سنگ سال گذشته آسفالت ریزی شده بود و باقی مسیر به دلیل شروع فصل برف و سرما متوقف شد.

اوشال ادامه داد : هدف از اجرای این عملیات در جهت روان سازی و سهولت تردد وسائط نقلیه عبوری و آرامش خاطر اهالی محترم این روستاها و هموطنان عزیز در تمامی فصول بخصوص در فصل زمستان اجرا گردید.

اوشال تصریح کرد : با اجرای این عملیات روستاهای صومعه سنگ ، کله ده کوه ، تنه ده ، قراجه قیه پناهی و سیه دولان از نعمت آسفالت بهره مند خواهند شد.[ دوشنبه 22 خرداد 1396 ] [ 01:13 ب.ظ ] [ . .احدی ]

مراسم ضیافت افطار کارکنان راهداری و راه و شهرسازی شهرستان هشترود همراه با خانواده هایشان به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار شد

به مناسبت قرار داشتن در ماه مهمانی خدا طبق روال گذشته مراسم ضیافت افطار کارکنان راهداری و راه و شهرسازی شهرستان هشترود همراه با خانواده هایشان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود این مراسم در تاریخ 20 خردادماه 1396 مصادف با پانزدهمین روز ماه مبارک رمضان برگزار شد که آن جمعی از پرسنل اداره به همراه خانواده حضور داشتند

در حاشیه این مراسم علیرضا اوشال گفت : هدف از اجرای این مراسم ایجاد تعامل و همبستگی در بین همکاران راهداری و راه و شهرسازی شهرستان هشترود می باشد.

اوشال در ادامه افزود  سپاس بی کران از زحمات و تلاش های شبانه روزی شما همکاران راهداری که در راستای ارتقاء سطح ایمنی و حفظ و نگهداری راه های ارتباطی شهرستان  فعالیت می نمایید و این امر موجب دلگرمی و قوت قلب و رضایت مندی هموطنان ، رانندگان و مسافرین عزیز گردیده است را دارم.

اوشال در حضور کارکنان این اداره از زحمات و تلاش های شبانه روزی آقای ابوالحسنی  با اهداء لوح سپاس تقدیر و تشکر کردند و مسئولیت جدید را برای ایشان تبریک و تهنیت گفتند و از خداوند متعال برای ایشان آرزوی توفیق روزی افزون و موفقیت خواستار شدند.

کلیه کارکنان راهداری و راه و شهرسازی از مهندس اوشال که در طول  چندسال خدمت در شهرستان هشترود موجب ایجاد دلگرمی و صمیمت در بین همکاران گرامی گردیده بود و نیز در راستای خدمات ارزنده به هموطنان و رانندگان و کاربران محترم راه همراه با کارکنان این اداره فعالیت می نمودند با اهداء لوح سپاس از طرف همکاران راهداری و راه و شهرسازی تقدیر و تشکر کردند.
برچسب ها: افطاریه، ماه رمضان،
[ یکشنبه 21 خرداد 1396 ] [ 02:01 ب.ظ ] [ . .احدی ]

تقدیر و تشکر از  آقای علی ابوالحسنی توسط مهندس اوشال سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان هشترود:

اینجانب انتخاب بجا و شایسته شما همکار گرامی آقای ابوالحسنی به عنوان رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چاراویماق تبریک و تهنیت گفته و امیدوارم موفق  باشید.

ضمن  تبریک و از تلاش های  بی شائبه و خدمات ارزشمند و بی منت  شما راهدار آقای علی ابوالحسنی  که در مسیر ارائه خدمات ارزنده و انجام وظایف ذاتی و قانونی خود در تمامی فصول بخصوص در فصل زمستان در امر برف روبی و بازگشایی راه های ارتباطی و نیز ارتقاء سطح ایمنی راههای حوزه استحفاظی شهرستان هشترود در گرمای طاقت فرسای
فصل تابستان و سرمای زمستان بارها جان شیرین خود را در این مسیر بر سر پیمان گذاشته‌اید که منشاء اثرات مثبت و خیر برای مردم قدرشناس شهرستان بوده  و نیز موجب دلگرمی و قوت قلب هموطنان ، رانندگان و مسافرین عزیز را فراهم نموده اید تقدیر و تشکر می‌نمایم. امید است  این زحمات مورد قبول حضرت حق تعالی واقع گردد  سلامتی و بهروزی شما و خانواده محترمتان را از درگاه  احدیت مسئلت می نمایم.


آقای ابوالحسنی قبلا به عنوان مسئول ذیحسابی و ماشین آلات اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود انجام وظیفه می نمودند.

                                                  علیرضا اوشال
                رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان هشترود
سرپرست اداره راهدای و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود

[ یکشنبه 21 خرداد 1396 ] [ 08:39 ق.ظ ] [ . .احدی ]

مهندس اوشال از آغاز عملیات تکمیل ساخت پل روستای کله گرد شهرستان هشترود خبر داد :

 

اوشال گفت : عملیات تکمیل ساخت پل روستای کله گرد آغاز شده و طی چند روز آینده تردد از روی پل برای اهالی این روستا میسر خواهد شد.

 

اوشال در ادامه افزود پل روستای کله گرد با دو دهانه 8 متری  و با عرض 9.30 متر و طول کلی پل 18.5 متر و نوع سازه آن پل سنگی با دال بتنی طراحی شده است.

 

 وی  ادامه داد عملیات ساخت پل روستای کله گرد توسط راهداران خدوم و با استفاده دستگاه های نگهداری این شهرستان و با نظارت مستقیم مهندسین ناظر این اداره و با خودیاری خیرین و مشارکت اهالی این روستا هم اکنون در حال اجرا می باشد.

 

اوشال با اعلام این خبر گفت پی و دیوار ، پایه و کوله های سنگی پل مذکور و همچنین بالشتکهای بتی آن نیز در سالهای قبل اجرا گردیده بود.[ سه شنبه 9 خرداد 1396 ] [ 09:20 ق.ظ ] [ . .احدی ]

گزارش عملکرد اداره راه و شهرسازی شهرستان هشترود در اردیبهشت ماه سال 1396

1-حضور در جلسات دادرسی محاکم و دادسراها در سطح شهرستان و استان در ارتباط با پرونده های مطروحه له و علیه اداره به تعداد تقریبی   12    مورد از لحاظ رسیدگی ماهوی  و نیز جلسات اجرای قرارهای کارشناس ارجاعی از سوی مقام محترم قضاء به تعداد   4  مورد.

2-پاسخگویی بررسی شده به نامه های ارسالی از سوی ادارات مختلف منجمله جهادکشاورزی - ثبت اسناد و شهرداری و ... به تعداد تقریبی  40 مورد

3-حضور در جلسات مرتبط با امورات املاک و مسکن مهر در مراجع ذیربط  و ذیصلاح و نیز انجام مکاتبات لازم با بنیاد مسکن در راستای نظارت بر اقدامات آن نهاد محترم در خصوص مساکن مهر.

4-حضور در جلسات بازدید و معاینات محلی کمیته فنی حفظ کاربری اراضی زراعی و باغها متشکل از نمایندگان محترم ادارات فرمانداری ، راه و شهرسازی ، جهاد کشاورزی  و  محیط زیست به تعداد   2  مورد

5-ارجاع متقاضیان تسهیلات بافت فرسوده شهری به سایت ثبت نام تسهیلات و سپس تکمیل پرونده متقاضیان و نهایتا ً معرفی آنها به بانک مسکن جهت اخذ تسهیلات مربوط به تعداد  1  مورد

6- مکاتبات لازم و مستمر با بنیاد محترم مسکن در راستای نظارت بر اقدامات آن اداره محترم درخصوص مساکن مهر

7-بررسی utm  نامه های ارسالی ادارات منجمله جهادکشاورزی ، ثبت اسناد - بخشداری و ...

8-بررسی ساخت و سازهای غیرمجاز و مغایرت آن با طرح توسعه عمران(جامع) شهر.

9-پیگیری امورات مربوط به شهرسازی از طریق مکاتبه با شهرداری هشترود و نظرکهریزی و مکاتبه با اداره کل در این خصوص

10-تکمیل و ارسال جدول مربوط به اطلاعات ساکنین خانه سازمانی.

11-پیگیری و تکمیل گزارشی جهت طرح مسائل مسکن ، فنی و اجرایی، شهرسازی و معماری و عمران و بهسازی در شورای اداری اداره کل
طبقه بندی: گزارش عملکرد ماهانه سال 96،
[ دوشنبه 8 خرداد 1396 ] [ 10:09 ق.ظ ] [ . .احدی ]
اجرای مراسم سالروز آزاد سازی خرمشهر در اداره راهداری و حمل و نقل جاده و راه و شهرسازی هشترود


مهندس اوشال ضمن خوش آمدگویی به مهمانان خود ،  سالروز آزاد سازی خرمشهر را برای کارکنان اداره راهداری و حمل و نقل جاده و  راه و شهرسازی که در نمازخانه اداره  برگزار شده بود برای حاضران در این مراسم تبریک و تهنیت گفتند.


در ادامه برنامه سرهنگ مهدوی که به عنوان سخنران برنامه دعوت شده بود گفت ما هر چه داریم از برکت خون شهداست و راه آن ها را باید ادامه دهیم.

مهدوی در ادامه افزود از فداکاریها و ایثارگریهای بسیجیان در زمان 8 سال دفاع مقدس و آزاد سازی خرمشهر برای حاضران در مراسم مطالبی بیان نمودند.

سرهنک مهدوی ادامه داد مدیریت و کارکنان اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کار جهادی می کند که در طول سال بخصوص در فصل زمستان با تلاش های شبانه روزی در جهت بازگشایی و امدادرسانی برای رانندگان و هموطنان عزیز فعالیت می نمایند تقدیر و تشکر به عمل آوردند
[ چهارشنبه 3 خرداد 1396 ] [ 10:13 ب.ظ ] [ . .احدی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

پایگاه اطلاع رسانی هشترود

دفتر مقام معظم رهبری

ریاست جمهوری

جمعیت طرفداران ایمنی راه

 این صفحه را به اشتراک بگذارید Code Center

تا شهادت با ولایت ما رهسپاریم

اداره راه و شهرسازی هشترود

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات